Video

Nasz Spot w Sarbsku oferuje jedne z najlepszych w Polsce i Europie warunków do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu. Płaska i płytka woda, oznaczona bojkami strefa bezpieczeństwa i wydzielone strefy dla windsurferów i kitesurferów oraz bardzo dobre statystyki wiatrowe to najważniejsze atuty tej miejscówki.

Podstawą dobrej zabawy na wodzie jest dobry oraz odpowiednio dobrany sprzęt kitesurfingowy. Nasza Szkoła ma na wyposażeniu sprzęt renomowanych marek North Kiteboarding i Nobile. Wypożyczamy sprzęt kitesurfingowy osobą posiadającym kartę IKO z osiągniętym poziomem 2. W przypadku braku karty możesz zweryfikować swoje umiejętności u naszego instruktora, który wystawi kartę IKO.

W naszym CENTRUM TESTOWYM NORTH KITEBOARDING / DUOTONE posiadamy latawce w rozmiarach od 3,5m do 18m. Dzięki szerokiej palecie dostępnego sprzętu możecie zapoznać się z różnymi typami latawców i desek. To ułatwi Wam wybór przy zakupie, który również możecie zrobić u nas. W naszej wypożyczalni znajdziecie latawce różnego typu: Rebel, Evo, Dice. Mamy małe latawce dla dzieci i na konkretne sztormy oraz słabowiatrowe kite’y na których można pływać już od 8 i 9 węzłów.

Translate »