O nas

Szkoła kitesurfingu
i windsurfingu

O tak wyjątkowe warunki dla miłośników wodnych sportów, ciężko w innych zakątkach Polski. W otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, przy Morzu Bałtyckim znajdziecie jezioro Sarbsko – doskonałą wodę zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych miłośników kitesurfingu i windsurfingu. Na kursach, podczas szkoleń i obozów uwzględniamy odpowiednie szkolenia dla wszystkich grup wiekowych.

Nasza kadra instruktorska znana jest przede wszystkim z indywidualnego podejścia, kwalifikacji (szkolimy zgodnie z programem IKO i VDWS) i świetnego kontaktu z kursantami, o czym świadczy ilość stałych bywalców. Do zobaczenia!

Płytki akwen

Praktycznie całe Jezioro Sarbsko jest płytkie(1m głębokości). Sprawia to, że postępy są szybkie a nauka komfortowa.

Niezatłoczony spot

Kameralny akwen gwarantuje bezpieczeństwo i możliwość skoncentrowania się na doskonaleniu własnych umiejętności pływania.

Bardzo dobre statystyki wiatrowe

Położenie bezpośrednio przy wybrzeżu i piaszczyste wydmy w okolicy sprawiają, że na brak wiatru nie możemy narzekać.


Nasz Spot w Sarbsku oferuje jedne z najlepszych w Polsce i Europie warunków do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu. Płaska i płytka woda, oznaczona bojkami strefa bezpieczeństwa i wydzielone strefy dla windsurferów i kitesurferów oraz bardzo dobre statystyki wiatrowe to najważniejsze atuty tej miejscówki.

Podstawą dobrej zabawy na wodzie jest dobry oraz odpowiednio dobrany sprzęt kitesurfingowy. Nasza Szkoła ma na wyposażeniu sprzęt renomowanych marek North Kiteboarding i Nobile. Wypożyczamy sprzęt kitesurfingowy osobą posiadającym kartę IKO z osiągniętym poziomem 2. W przypadku braku karty możesz zweryfikować swoje umiejętności u naszego instruktora, który wystawi kartę IKO.

W naszym CENTRUM TESTOWYM NORTH KITEBOARDING / DUOTONE posiadamy latawce w rozmiarach od 3,5m do 18m. Dzięki szerokiej palecie dostępnego sprzętu możecie zapoznać się z różnymi typami latawców i desek. To ułatwi Wam wybór przy zakupie, który również możecie zrobić u nas. W naszej wypożyczalni znajdziecie latawce różnego typu: Rebel, Evo, Dice. Mamy małe latawce dla dzieci i na konkretne sztormy oraz słabowiatrowe kite’y na których można pływać już od 8 i 9 węzłów.

Kurs Windsurfingu

Kursy o różnym stopniu zaawansowania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem.

 • Grupy po 3-4 os,
  gwarantują komfort nauki

 • Bardzo duży wybór
  terminów przez całe lato.

Kurs Kitesurfingu

Kursy o różnym stopniu zaawansowania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem.

 • Po kursie otrzymasz licencje
  IKO

 • Darmowy parking przy samej
  wodzie

Translate »